Maxim K5 Night Club

Maxim K5 Night Club
  • girne
  • 66 KM
  • 24 KM
  • Gece 21:00 başlar, Gece 01:00 biter
  • Gece 01:00 başlar, Sabah 09:00 biter
  • Sabah 11:00 başlar, Akşam 17:00 biter
  • Girilen saatten itibaren 1 saat sürer
4.7

Kıbrıs tatilinizdeki gizli kaçamaklarınıza, özel isteklerinize yardımcı oluyoruz. Ekibimiz sizin ne iş yaptığınıza değil, hizmetimizden ne kadar memnun olduğunuza bakar.

VİP HİZMETLERİMİZ
Bayan Servisi : Iddaa ediyoruz, en kaliteli, en seksi bayanlarla unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Kulübün program zamanları belirtilmiştir. Özel program istekleriniz olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Dans Şov: Birbirinden güzel, seksi bayanların stripriz danslarını nefeslerinizi tutarak izleyeceksiniz. Kulüplerde show saatleri sabitti. Özel show istekleriniz ve saatlik istekleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
VIP Servis Hizmeti : Son model araçlarla sizlere VIP servis hizmeti sunuyoruz. İstediğiniz yerden istediğiniz yere en rahat şekilde sizleri ulaştırıyoruz. Transfer sayfamızdan otellerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Özel transferler için bizimle iletişime geçiniz. Club – Hotel arası transferlerimizde mevcuttur.

Konaklama Hizmeti : Sizlere en özel, lüx donatılmış Villalarda konaklama hizmeti sunuyoruz. Otelde kalmak istemiyorsanız rahat etmek istiyorsanız deniz manzaralı ve havuzlu villalarımızda özel geceler geçirebilir, partiler yapabilirsiniz. Villalarımızda kaldığınızda özel istekleriniz kesinlikle dikkate alınmaktadır.

Transfer İşlemleri : Hangi ülkeden gelirseniz gelin, uçak biletiniz, geleceğiniz yerden transferiniz, Kıbrıs içinde karşılamanız tüm herşeyiniz bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Araç Kiralama : Özel şoförlü ve Şoförsüz olmak üzre istediğiniz türde (Lüx , Ekonomik , Normal) araç isteklerinizi tarafımızca size temin ediyoruz.

VİP SERVİS ( Özel İlgi )
 
Vip servis himzetimizi isterseniz bilgiler ve fiyat hakkında lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Vip servis hizmetimizde Escort Bayan arkadaşımızla sizleri havalimanından VIP aracımızla alıyoruz, araç içerisinde bar servisimiz vs mevcuttur. İstediğiniz Hotelde veya Villada konaklama hizmetinizi rehberlik bilgisine sahip sizin emrinize tahsis edilmiş arkadaşımız ile sağlıyoruz. Yanınızda bulunan arkadaş tüm isteklerinizi sorunsuz karşılıyor ve özel şöforlüğünüzü yapmaktadır.
Kıbrısın en elit diskoları, barları, en güzel yerlerini, en güzel restoranlarını gezmek ve bayan arkadaşlarla mükemmel bir tatil geçirme imkanına sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
1.Ücretler Gece Kulübüne Ödenir.
2.Konsomatris Bayanlar Yasal olarak KKTC’de çalışmaktadırlar.
3.Konsomatrisler düzenli olarak Devlet Hastanesinde doktor kontrollerinden geçmektedirler.