Kıbrıs’ın Eğlenceli Yüzü

Kıbrıs’ın Eğlenceli Yüzü

Son zamanlarda sık sık duyulmaya başlayan ve eğlence sevenlerin ilgisini çeken Kıbrıs gece hayatı, Ülkemizdeki gece hayatına göre ucuzluğu ile de dikkat çekiyor. Kıbrıs’ta çok kaliteli mekanlarda kaliteli ses sistemleriyle, gerçek eğlenceyi yaşayabilmek çok daha uygun fiyatlarla mümkün. Çünkü Kıbrıs’ta içki için alınan vergiler ülkemize göre çok çok az.

Gece Kulüpleri

Seçim konusunda Kıbrıs’ta bulunan misafirlere oldukça fazla seçenek var. Kıbrıs’ta casinolardan sonra en ünlü yerler gece kulüpleri. Golden Girls Night Club, For Play Night Club, Anemon Night Club. Kıbrıs night club denilince akla gelen başlıcalarıdır.

Bu isimleri fazlalaştırmak mümkün. Seçim yaparken fiyatlar konusunda da aralarında bazı farklar bulunan başka clubları seçmek mümkün. İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerdeki gece kulüplerine göre fiyatlar çok düşük. Türkiye’de bir gece kulübünde locada içki içip, yakın bir yerden danslar izlemek bir çok gelir grubu için neredeyse imkansız.

Hizmetler

Hizmetler Kıbrıs gece kulüpleri için sadece eğlendirmekten ibaret değil. Uçak bileti almada yardımcı olabildikleri gibi, kulüplerin sorumluları otel konusunda da yardımcı olabiliyorlar. Vip servisler mevcut. Hava alanında karşılamaları kulüp görevlileri yapıyor. Kıbrıs gece hayatı ekonomik bu yüzden ülkemize göre oldukça avantajlı konumda.

gecehayatikibris.net